Modern Pole – WARSZTATY

Pierwszy raz w Polsce TAAAKIII obszerny materiał z technik tanecznych!!!

Techniki taneczne pod pole dance to prawie 2 godziny zajęć, gdzie cała pierwsza godzina skupia się na podstawach osiągalnych dla każdego! Uczymy zakresu ruchu każdej partii ciała, zatem nawet jeżeli czujesz, że „coś Ci nie idzie” – dajemy skuteczne wskazówki jak trenować, by ruch wyglądał zgrabnie, lekko i tanecznie.

Będziemy omawiać każdy ruch i pomagać w indywidualnych przypadkach!

Druga godzina będzie intensywniejsza i podniesiemy lekko poprzeczkę – nie martw się, jeżeli stwierdzisz, że jest za duże wyzwanie, spokojnie możesz zostać na sali i robić notatki! Wierzymy, że jesteśmy w stanie nauczyć każdego – ale niektórzy potrzebują więcej czasu dla siebie.

Jeżeli chcesz nauczyć się jak poruszać się z gracją po scenie lub brakuje Ci umiejętności floor work przy rurze… Albo chciałabyś umieć tańczyć tak, jak robisz to w wyobraźni..?

Te warsztaty są dla CIEBIE!

Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, sporo się nauczysz dzięki technikom prezentowanym przez Angelę! Możesz wybrać własny styl, fundamenty ruchu są te same  

Poznaj je w sobotę 13 lipca na 11:30  i zostań kompletną tancerką <3 Nie zapomnij skarpetek!!! 😉

By się zapisać – napisz do Asi: ironpoledance@o2.pl

*UWAGA: w związku z dużym zainteresowaniem i małą ilością miejsc, prosimy o odpłatne rezerwacje na konto lub gotówką w siedzibie Iron Church Zacisze 16!

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.