Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz.

To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi.

  • Po pierwsze – nie rozbieramy się.
  • Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi.

Treningi pole dance

To treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Musisz tylko chcieć

Wiemy jak to jest zacząć ruszać się gdy nie masz już lat 20. Stres związany z brakiem siły i kondycji odbiera Ci potencjalną radość z tańca na rurze? Myślisz że tylko szczupłe, długonogie akrobatki mogą dobrze wyglądać, podczas gdy Tobie bliżej do worka kartofli?

Pozwól nam zmienić Twoje przekonanie! Mamy dużo doświadczenia w pracy z kobietami. Byłyśmy tam gdzie Ty. Poszłyśmy jednak dalej – i wciąż idziemy! Uwierz, że w tańcu nie ma granic. Zawsze możesz nauczyć się, jak poruszać się lepiej. Zawsze też możesz możesz zacząć wyglądać lepiej.

Treningi odbywają się w studio thePoleCourt, przy ul. Żeromskiego 11 Zainteresowana?

Czemu akurat Pole Dance?

Taniec na rurze odpręża. Musisz być skoncentrowana na ruchach.
Nie musisz pamiętać choreografii.

Taniec na rurze pozwala nabrać siły. Twoja równowaga również na tym zyskuje.
Poprawia się Twoja sylwetka.

Taniec na rurze może być tym, co pokochasz z różnych względów. Przyjdź, zrób trening, zobacz.

Twój wygląd jest nieważny. Twoja waga i wymiary są nieważne. Twój wiek jest nieważny.

Na zajęcia ubierz luźne spodnie lub krótkie spodenki. Możesz założyć T-shirt, obcisłą bluzkę lub sam stanik sportowy. Zajęcia odbywają się w sali, do której nie ma „zaglądania”. Weź ze sobą wygodne buty sportowe na płaskiej podeszwie, ulubione szpilki lub przyjdź na bosaka (skarpetuńcie również mile widziane). Sama wybierzesz w czym chcesz trenować, bez presji z niczyjej strony.

Trening jednorazowy to 50 zł Sprawdź Grafik

Nasze lekcje podzielone są w systemie Learn/Practice. Na zajęciach Learn uczysz się technik, panowania nad ciałem, trenujesz całe ciało pod kątem lepszego napięcia i płynności. Na zajęciach Practice masz więcej czasu na doskonalenie techniki, praktykę własnych umiejętności i wypróbowywanie pomysłów. Nie martw się, jeżeli możesz chodzić tylko raz w tygodniu! Instruktorki pomogą Ci na zajęciach Practice, jeżeli nie znasz technik, oraz udostępnią czas na freestyle po zajęciach Learn.