ZAPISY NA LIPIEC 2024!

By 10 czerwca 2024 Bez kategorii No Comments

Wakacyjna przygoda z poledance?

Szukasz studia bez umów na wieki? Chciałabyś spróbować swoich sił ale nie deklarować się na stałe? Nie ma sprawy!

Otwieramy nabór na kurs wakacyjny dla dorosłych! Uczymy każdego od absolutnego zera, z poszanowaniem dla Twoich fizycznych i mentalnych możliwości. Uczymy szacunku do ciała i wzmacniamy wiarę w siebie! Specjalizujemy się w rekreacyjnym treningu osób dorosłych, mamy zaplecze i bazę doskonałych instruktorek oraz sprawdzony system nauki z silnymi podstawami merytorycznymi (czytaj: nie pokazujemy jedynie i nie każemy Ci naśladować bez omówienia i przygotowania poszczególnych etapów).

GRUPA POLE DANCE DLA DOROSŁYCH OD ZERA

= CZWARTKI 17:30
Startujemy 4 lipca! Trenujemy do 29 sierpnia!

Zajęcia z pole dance odbywać się będą raz w tygodniu, możesz jednak zapisać się również na np. Stretching (zajęcia rozciągania) który odbywa się w środy o 19:30. Możesz również zostać w czwartek po zajęciach i spróbować naszych zajęć wzmacniających, dedykowanych pod rurkę! Karnet łączony (czyli 2x w tygodniu) to 270zł!

Każde zajęcia trwają u nas pełną godzinę. Rozpoczynają się rozgrzewką i kończą ćwiczeniami wzmacniająco-rozciągającymi. Masz regularne zajęcia w stałej grupie, prowadzonej przez doświadczonego instruktora.

Dopełniamy też wszystkich zaleceń sanepidu w zakresie utrzymania bezpieczeństwa. Możesz wziąć ze sobą własną ściereczkę do przetarcia rury! My zapewnimy całą resztę magii.. 🙂AKTUALNY CENNIK KARNETÓW:
pole dance 1x w tygodniu 180zł (4 jednostki treningowe)

Program jest prowadzony od zupełnych podstaw. Potrzebujemy tylko Twoich chęci i determinacji  Nauczymy Cię zarówno zadziwiających trików jak i subtelnego poruszania się w tańcu. Jeżeli jesteś zdecydowana i chcesz dokonać rezerwacji rurki – przed wpłatą zapytaj o dostępność miejsc!

tel: 507 210 120

(jeżeli nie odbieramy, znaczy że prowadzimy trening! staramy się oddzwaniać!)

mail: ironpoledance@o2.pl

Obowiązująca procedura: zgłoś swoją obecność przez mail/FB/telefonicznie i pojaw się na pierwszych zajęciach! Jeżeli już chcesz zaklepać miejsce na 100%, dokonaj przedpłaty na konto!

15 1020 5558 0000 8902 3235 9507

FERRO

Żeromskiego 11, Zielona Góra

tytułem: nabór LIPIEC / imię i nazwisko

kwota: 180zł – KARNET MIESIĘCZNYNajważniejsze informacje z którymi musisz się zapoznać przed pierwszymi zajęciami znajdziesz tutaj: https://poledance.zgora.pl/twoje-pierwsze-zajecia-pole-dance/Stroje do pole dance które rekomendujemy ze względu na szeroki wybór pod różne sylwetki i świetne kroje! Znajdziesz część u nas w studio do przymiarki, ale możesz zamówić również tu: http://www.wearcontrol.pl

Jeżeli jeszcze nie wiesz czy ten sport jest dla Ciebie, bo prostu przyjdź w jakichkolwiek spodenkach i sportowym staniku pod koszulką!!! Nie wymagamy profesjonalnej odzieży!!! Ma być Ci wygodnie i masz nie czuć się skrępowana, wymagamy tylko by spodenki były krótkie, gdyż rury trzymamy się ciałem a nie szczerymi chęciami 🙂

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.