Nabór na MAJ 2018!

Marzysz o tym, by nauczyć się Pole Dance? Widzisz siebie oczami wyobraźni, jak śmigasz na rurce, lub wstawiasz na FB piękne zdjęcie nowej figury? NIE CZEKAJ Z ZAPISAMI! Otwieramy Majówkowy nabór! Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu przez 90 minut, a Twój karnet obejmować będzie również zajęcia Iron Joga oraz Kettlebell Ladies, gdzie pracujemy nad siłą rąk i zrzucamy brzuszki!

Zajęcia Pole Dance – PONIEDZIAŁEK 17:00

Zajęcia trwają 90 minut – program jest prowadzony od zupełnych podstaw, dlatego nie musisz wykazywać się ani siłą ani rozciągnięciem na pierwszych zajęciach. Potrzebujemy tylko Twoich chęci i determinacji 😉 Nauczymy Cię zarówno zadziwiających trików jak i subtelnego poruszania się w tańcu. Przed wpłatą zapytaj o dostępność miejsc!

tel: 507 210 120

mail: poledance.zgora@onet.pl

Obowiązująca procedura: przedpłata na karnet (200zł) jest POTWIERDZENIEM rezerwacji – obowiązuje rura na osobę!

Wpłaty dokonujemy na konto:
15 1020 5558 0000 8902 3235 9507
FERRO
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: karnet pole dance pocz.MAJ (imię i nazwisko)

Najważniejsze informacje z którymi musisz się zapoznać przed pierwszymi zajęciami znajdziesz tutaj: https://poledance.zgora.pl/twoje-pierwsze-zajecia-pole-dance/

Jeżeli nie masz się w co ubrać – POMOŻEMY 🙂 Mamy dostępnych kilka modeli szortów i topów treningowych, które możesz sobie przymierzyć w klubie! Różne rozmiary, różne kolory! Zerknij:

http://ironpoledance.pl/sklep/

JAK WYGLĄDA NASZ SYSTEM SZKOLENIOWY?

Nasze grupy są zamknięte – prowadzone od A do Z, czyli od kompletnych podstaw. Jeżeli już wcześniej uczyłaś się pole dance, możesz oczywiście do nas dołączyć – na odpowiednim dla siebie poziomie zaawansowania. Jeżeli natomiast jesteś zielona – musisz czekać na utworzenie się nowej grupy!

Twoja grupa Pole Dance będzie miała zajęcia raz w tygodniu, lecz Twój nasz karnet obejmuje dodatkowe godziny treningowe:
– możesz chodzić 1x w tygodniu na rurkę, raz na rozciąganie i raz na zajęcia siłowe – KETTLEBELL LADIES (czyli 3h tygodniowo)
– po trzech miesiącach możesz chodzić również za darmo na OPEN POLE (czyli zajęcia bez instruktora na sali)
– CAŁY CZAS masz dostęp do wykwalifikowanej kadry, które odpowie na każde Twoje pytanie odnośnie wzmacniania czy rozciągania

– jeżeli przegapiłaś swój dzień treningowy – ZAPYTAJ INSTRUKTORKĘ, kiedy możesz wpaść na inną grupę odrobić zajęcia!

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.