Nabór na maj!

Otwieramy nabór dla zapracowanych – na miesiąc maj 🙂 Nowa grupa rozpocznie zajęcia 5 maja (czwartek) o 18:30. Zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu, jednak Twój karnet obejmować będzie również zajęcia kettlebell i stretching&conditioning!

Przed wpłatą zapytaj o dostępność miejsc!
Obowiązująca procedura: przedpłata na karnet (150zł) jest POTWIERDZENIEM rezerwacji – obowiązuje rura na osobę!

rek91.fin

Wpłaty dokonujemy na konto:
69 2490 0005 0000 4530 4771 2364
ABD Sp z o.o.
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001

tytułem: karnet pole dance pocz.MAJ (imię i nazwisko)

 

Najważniejsze informacje z którymi musisz się zapoznać przed pierwszymi zajęciami znajdziesz tutaj: https://poledance.zgora.pl/twoje-pierwsze-zajecia-pole-dance/

Zajęcia KETTLEBELL prowadzone są od kwietnia dla absolutnie początkujących: wtorek & czwartek o godzinie 18:30. Są to zajęcia świetnie przygotowujące do zmagań siłowych z rurką, które zawierają w sobie spory element redukcji tkanki tłuszczowej. Więcej o takich zajęciach możesz poczytać tutaj: http://powerworkout.blog.pl lub pooglądać na kanale: https://www.youtube.com/user/PowerWorkoutTv

Po trzech miesiącach, jak już przestaniesz być „nieopierzona”, dostaniesz zniżkę na karnet! Czyli za karnet 1 pole dance + stretching w tygodniu – zapłacisz 100zł.

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

2 komentarze

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.