NABÓR na październik

By 2 września 2016 Bez kategorii No Comments

NIE WSTYDZIMY SIĘ, ZAPISUJEMY SIĘ 🙂

U nas na zajęciach nie ma niezdrowej konkurencji – wspieramy się i dopingujemy, by osiągnąć swoje 300% i przełamać wewnętrzne bariery! Jeżeli nigdy nie podejrzewałaś, że możesz wisieć głową w dół i czerpać z tego satysfakcję – wpadaj do nas!!!

NOWY NABÓR na październik właśnie ruszył, a my już mamy połowę miejsc zajętych! Spiesz się! Będziemy spotykać się w każdy wtorek i czwartek na 19:30!

Przypominamy też o naszej nowej grupie porannej, która ruszy w połowie września – wtorki&czwartki na godz.8:00.

IMG_6215-2

Zasady są te same co zwykle!

Zajęcia trwają godzinę czasu – program jest prowadzony od zupełnych podstaw, dlatego nie musisz wykazywać się ani siłą ani rozciągnięciem na pierwszych zajęciach. Potrzebujemy tylko Twoich chęci i determinacji 😉
Przed wpłatą zapytaj o dostępność miejsc!

Obowiązująca procedura: przedpłata na karnet (200zł) jest POTWIERDZENIEM rezerwacji – obowiązuje rura na osobę!

Wpłaty dokonujemy na konto:
69 2490 0005 0000 4530 4771 2364
ABD Sp z o.o.
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: karnet pole dance pocz.PAŹDZIERNIK (imię i nazwisko)

Najważniejsze informacje z którymi musisz się zapoznać przed pierwszymi zajęciami znajdziesz tutaj: https://poledance.zgora.pl/twoje-pierwsze-zajecia-pole-dance/

Po pierwszych trzech miesiącach za karnet miesięczny zapłacisz już tylko 150zł.

W pakiecie za 200zł masz full vipowską wejściówkę zarówno na zajęcia tańca na rurze jak i raz w tygodniu na zajęcia siłowe – kettlebells, oraz zajęcia rozciągające – Stretching&Conditioning. Sprawdź nasz grafik!

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.