Nowy nabór na czerwiec!

Nasza propozycja:
wtorek & czwartek 16:15 – Nowa Grupa! – od czerwca ruszamy, obowiązuje przedpłata na konto (wiadomość na priv) w celu rezerwacji rury – tylko 10 miejsc! Uczymy od podstaw, wzmacniamy od podstaw, rozciągamy od podstaw. UWAGA – SĄ MIEJSCA!

wtorek & czwartek 17:15 – Nowa Grupa! – od czerwca ruszamy, obowiązuje przedpłata na konto (wiadomość na priv) w celu rezerwacji rury – tylko 10 miejsc! Uczymy od podstaw, wzmacniamy od podstaw, rozciągamy od podstaw. UWAGA – BRAK MIEJSC!

Pierwsze trzy miesiące są w cenie po 200zł za miesiąc. Karnet obejmuje 2h pole dance i 1h stretchingu w tygodniu (czwartek 18:30) – czyli 3 zajęcia w tygodniu!

Wpłaty za karnet w celu REZERWACJI rury dokonujemy na konto. Po numer konta prosimy o waidomość przez email (dział: KONTAKT) lub wiadomość prywatną na naszym fanpage’u (zakładka z boku strony: Facebook)

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.