Nowy nabór na Pole Dance

By 24 sierpnia 2014 Bez kategorii No Comments

Nowa, początkująca grupa Sensual Pole Dance zaczyna zajęcia we wtorek (02 września 2014) na godzinę 17:15. Obecność wszystkich chętnych obowiązkowa! O miejscu na rurce decyduje kolejność wpłat za karnety. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek na 17:15, i będą trwać godzinę.

Obowiązkowy strój to krótkie spodenki! Możesz trenować boso, w baletkach, w butach do jogi lub w skarpetkach.

Nie musisz mieć silnych rąk! Nie musisz być rozciągnięta! Wszystko zrobisz z nami i pod naszą kontrolą.

Cały kurs trwa pół roku – ale nie musisz się na tyle czasu deklarować.

Po 6 miesiącach są egzaminy: techniczny (wylosujesz tricki do zrobienia z puli technik które przerabialiśmy na zajęciach) oraz taneczny (zaprezentujesz to jak się poruszasz do muzyki – możesz ułożyć krótką choreografię, lub pójść na żywioł. Taniec nie jest na ocenę, jest na zaliczenie! ;))

Najbliższe egzaminy grup średnio-zaawansowanych:

Nowa, początkująca grupa Spicy Pole Dance, nastawiona bardziej na taniec niż akrobacje, ucząca kobiecego poruszania z jednoczesnym rzeźbieniem ciała już wkrótce!

Czym różnią się grupy? Na zajęciach Spicy Pole Dance bardziej zajmujemy się nauką układania poszczególnych tricków w całość – tak, by wykonywać je w sposób płynny pod muzykę. Odnajdą się tu zarówno dziewczyny nieśmiałe i „kwadratowe”, te które chcą nauczyć się chodzenia na wysokich obcasach oraz i te, które kochają taniec ponad wszystko.

Nie ma spinki! Jest świetna zabawa.

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.