Nowy nabór na wrzesień!

By 15 sierpnia 2015 Bez kategorii No Comments

GRAFIK_RURY_WRZESIEN_2015

Nie siedź w domu! Przyjdź na rurkę! 

Oto nasz nowy grafik na wrzesień – wszystkie grupy zostaną poinformowane na zajęciach o planowanych zmianach na październik. Nie wiesz na jakim jesteś POZIOMIE?

Poziom I – Pierwsze dwa miesiące treningów pole dance
Poziom II – Trzeci i czwarty miesiąc treningów pole dance
Poziom III – Piąty i szósty miesiąc treningów pole dance (zakończony egzaminami)
Poziom IV – zdany egzamin choreograficzny i techniczny, min. 2 miesiące na grupie zaawansowanej
Poziom V – rok treningów pole dance

NOWY NABÓR – oznacza, że obowiązuje przedpłata w celu zarezerwowania miejsca. Przedpłata może być w formie gotówkowej w naszym studio (w godzinach pracy klubu – Iron Church Zacisze 16) lub przelewem na konto:

32 1300 0000 2310 0623 7000 0001
ABD Sp z o.o.
Wyczółkowskiego 6
Zielona Góra, 65-001

tytułem: karnet Pole Dance (miesiąc) (nazwisko)

kwota: 200zł

 

Bardzo chwalicie sobie możliwość przyjścia na zajęcia wzmacniające ręce i brzuch, dlatego w pakiecie za 200zł dorzucamy Wam, prócz 2 godzin pole dance w tygodniu i 1h stretchingu – jeszcze godzinę kettli! (dla poledancer’er są to do wyboru poniedziałek lub środa, godz. 19:45)

Wszystko w jednym miejscu? To musi być Iron Church ! ;]

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.