WARSZTATY dla osób początkujacych!

By 30 listopada 2015 Pole Dance One Comment

WARSZTATY POLE DANCE DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH!

IMG_3322

W związku z dużą ilością osób z listy rezerwowej, chcemy zaprosić Was serdecznie na warsztaty wprowadzające w świat pole dance 😉 W ciągu 1,5h pokażemy Wam podstawowe spiny i figury, byście mogły zasmakować tego niesamowitego sportu i podjąć decyzję, czy zapisać się na grupę styczniową! (przypominamy, obowiązuje przedpłata)

Jeżeli wahasz się, czy sobie poradzisz, lub nie masz przekonania, czy podporządkowywać swój terminarz pod zajęcia – to będzie NAJLEPSZA OKAZJA BY SIĘ PRZEKONAĆ! 😉
Zrób prezent swojej koleżance lub dziewczynie, przyjdź z siostrą lub mamą. Pamiętaj! Uczymy w systemie step-by-step, co oznacza, że nie musisz mieć jakichkolwiek predyspozycji czy umiejętności!

2

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY na maila: an-ge@o2.pl
TERMIN: SOBOTA 12 GRUDNIA, godz. 11:30, Zacisze 16.
Zapraszamy do Iron Church
CENA: 70zł (uwaga! jeżeli przychodzisz z przyjaciółką – wtedy płacicie po 50zł!)

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

One Comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.