WARSZTATY POLE DANCE w czerwcu

Siemka! Mamy dla Was warsztaty pojedyncze z tańca na rurze w różnych odsłonach! Tylko w czerwcu możesz wypróbować RÓŻNYCH ODSŁON pole dance na różnych poziomach zaawansowania!

Każde warsztaty opatrzone są opisem, więc znajdziesz coś dla siebie zarówno gdy jesteś początkująca, średniozawansowana jak i zaawansowana! <3

PODSTAWY EXOTIC POLE DANCE

Na tych warsztatach możesz być zupełnie zielona w pole dance, lub już coś umieć – Instruktor Joanna Jośko zrobi temat absolutnie kultowy, czyli exotic pole dance. Exotic to odmiana, gdzie używamy ochraniaczy na kolana i specjalnych butów na platformach. Jest to styl odmienny od zwykłego pole dance, więcej w nim potrzeba ostrych tupnięć, szybkich zwrotów, falowania ciałem i eksponowania nóg 🙂

Warsztaty będą dla zupełnie początkujących więc nie musisz posiadać butów! Weź skarpety! Jeżeli masz ochraniacze na kolana (mogą być takie jak do siatkówki, lub najlepsze na świecie – z decathlonu dla tancerzy) weź je ze sobą. Jeżeli nie masz – też dasz radę!

Nie musisz być wysportowana ani rozciągnięta by zacząć! Nie musisz też czuć się zmysłowo czy seksownie!!! Nauczymy super ruchów każdą sztywniarę! Dobrze być miała jakieś doświadczenie na rurce 🙂

Pierwszy termin: 17 czerwca (czwartek) godz 20:40

Drugi termin: 24 czerwca (czwartek) godz 20:40

Koszt: 45zł

Obowiązuje płatna rezerwacja ze względu na limit miejsc!!! Konto do wpłat poniżej! Zadzwoń w razie pytań: 507210120

GIĘCIA I SZPAGATY NA RURCE – PODSTAWY

Na tych warsztatach pomożemy Ci rozruszać plecy i rozciągnąć nogi! Jeżeli marzą Ci się cudowne gięcia w plecach lub szpanerskie nadszpagaty – to są idealne zajęcia by zacząć! Instruktor Joanna Rzymańczuk wprowadzi Cię do świata sexy flexi, i pomoże odblokować zupełnie nowe triki na rurce!

Uwaga! Te zajęcia będą poświęcone rozciąganiu i wzmacnianiu, z paroma ekstremalnymi trikami z efektem WOW! Nie będziesz musiała robić wszystkiego! Jednakże jeżeli masz jakąś wymarzoną figurę, Asia postara się Ci pomóc 🙂

Warsztaty będą dobre zarówno dla tych co dążą do szpagatu jak i dla tych, co już go mają. Weź ze sobą długie spodnie i skarpety.

Termin: 17 czerwca (czwartek) godz 19:30

Koszt: 45zł

Obowiązuje płatna rezerwacja ze względu na limit miejsc!!! Konto do wpłat poniżej! Zadzwoń w razie pytań: 507210120

PODSTAWY ACRO POLE DANCE

Te warsztaty dedykujemy akrobatycznym wyczynom na rurce, dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych! Tutaj będziemy zajmować się Handspringiem i wariacjami Ayesha, przejściom przez handstand, małym flip’om oraz drop’om!

Chcesz wynieść swój pole dance na wyższy poziom? Umieć rzeczy, które robią duże wrażenie? To zajęcia dla Ciebie! Wszystko co straszne, z Instruktor Angelą Przybyłek nie będzie straszne! Dużo asekuracji i ogarniesz swoje „strachy”.

Uwaga! Musisz potrafić podstawowe inverty i mieć doświadczenie minimum 6 miesięcy na rurce!

Termin: 24 czerwca (czwartek) godz 19:30

Koszt: 45zł

Obowiązuje płatna rezerwacja ze względu na limit miejsc!!! Konto do wpłat poniżej! Zadzwoń w razie pytań: 507210120

Wpłaty dokonujemy na konto:
15 1020 5558 0000 8902 3235 9507
FERRO
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: warsztaty (termin i godzina) / imię i nazwisko

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.