Zajęcia w listopadzie – ogłoszenie

By 1 listopada 2020 Bez kategorii No Comments

Jesteś z nami? Cudownie! Z przyjemnością ogłaszamy, że wciąż prowadzimy zajęcia zgodnie z grafikiem, z drobną zmianą polegającą na odwołaniu Open Pole.

Z przyczyn prawnych i zdrowotnych jesteśmy zmuszeni jednak wprowadzić nowe obostrzenia:

 • czas korzystania z szatni jest bardzo limitowany, prosimy w niej nie przesiadywać; jonizujemy powietrze w szatniach, ale zadbajmy o środki ostrożności!
 • alkohol w dozownikach jest bardzo stężony, prosimy byście zadbały o swoja skórę po skończonych zajęciach,
 • dezynfekujemy po sobie wszystkie sprzęty jakich używaliśmy! Nie wychodź z sali zanim tego nie zrobisz! Prosimy, byście nosiły ze sobą własne szmateczki 🙂
 • nowy tryb rozliczeń finansowych:
  1. opłaty wykonujemy do 10 dnia miesiąca, po tym dniu naliczamy 20% wartości karnetu do opłaty
  2. jeżeli uiścisz karnet z góry, a rząd wyda oświadczenie o Stanie Wyjątkowym, zgadzasz się na zajęcia online (forma treningów bez użycia sprzętu sportowego) do końca opłaconego miesiąca. To oznacza, iż nie zwracamy części karnetów!
  3. Jeżeli nie zgadzasz się z punktem nr 2, za zajęcia możesz płacić jednorazowo za każdym razem (rurka = 40zl, kettle = 30zł)
 • zajęcia AKRO chwilowo zawieszone – napisz do nas, jeżeli chciałabyś dalej brać udział w tych zajęciach
 • jest szansa na nowy nabór na miesiąc grudzień! Będziemy informować, śledź proszę naszą stronę lub FB 🙂 https://www.facebook.com/Pole-Dance-Zielona-G%C3%B3ra-256297767851360

A przy okazji zerknij na naszą najnowszą produkcję i zostaw Like! :)))

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.