ZAPROSZENIA NA LEKCJĘ POLE DANCE

By 19 grudnia 2019 Bez kategorii No Comments

Szukasz idealnego prezentu za niewielką cenę? Dla koleżanki, siostry czy dziewczyny? Zaproś ją na pojedynczą lekcję wprowadzającą w świat pole dance!

W miesiącu STYCZEŃ 2020 oferujemy niepowtarzalną okazję do sprawdzenia się na sali z rurkami – czy to prezent z okazji Świąt, czy własne spełnienie Noworocznego postanowienia – udostępniamy możliwość wykupu POJEDYNCZEJ lekcji wprowadzającej (dla osób kompletnie początkujących!!!) w świat tańca na rurze.

W naszym klubie IRON CHURCH (Zacisze 16, Zielona Góra) to Zaproszenie będzie ważne na dany dzień i godzinę, a do wyboru masz następujące daty:

– 8 stycznia – 17:30 – PODSTAWY POLE DANCE

– 15 stycznia – 17:30 – PODSTAWY POLE DANCE

– 22 stycznia – 17:30 – PODSTAWY EXOTIC POLE DANCE

– 29 stycznia – 17:30 – PODSTAWY LYRICAL POLE DANCE

Prosimy o podanie daty w informacji zwrotnej celem rezerwacji miejsca!

Zajęcia trwają godzinę (60 minut). Obowiązuje jedna rura na jedną osobę.

TUTAJ KUPISZ ONLINE: https://ironpoledance.pl/shop/pl/strona-glowna/49-zaproszenie-na-lekcje-pole-dance.html

Nie wymagamy wcześniejszego przygotowania ani kondycji. Prosimy o zabranie krótkich spodenek i skarpetek. Niewykorzystane zaproszenie przepada – ale można nim obdarować inną osobę!

Zajęcia poprowadzi Instruktor Angela Przybyłek.

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.