Chcesz? Wypróbuj! Pole Dance dla początkujących.

By 11 stycznia 2017 Bez kategorii No Comments

Nie jesteś pewna, czy Pole Dance jest dla Ciebie? Chciałabyś najpierw zobaczyć jak wyglądają zajęcia w naszym klubie? Z racji tego, że prowadzimy zajęcia w programie krok-po-kroku, nie możemy Cię wpuścić jednorazowo wtedy, kiedy Ci pasuje. Gwarantujemy, że z nami w sposób bezpieczny nauczysz się wieeelu trików – jednak instruktor musi mieć panowanie nad tym, co dzieje się na sali. Zatem sporadyczne wejścia nie wchodzą w rachubę!

Jesteśmy jednak ludźmi i wiemy, że czasem ciężko się zmotywować, czy zainwestować na ślepo – dlatego stworzyliśmy grupę dla zupełnych świeżynek nie mających wcześniejszego kontaktu z tym sportem: w każdą sobotę na 11:30.

Jest to grupa otwarta i możesz wpadać kiedy chcesz bez wykupywania karnetu. Wejście to tylko 30zł! Zapłacić możesz na miejscu gotówką.

Jeśli oczywiście chcesz iść z programem – możesz! Pogadaj z instruktor prowadzącą zajęcia, Joanną Rzymańczuk. Może dogadacie się w kwestii zajęć indywidualnych?

Normalnie zajęcia indywidualne kosztują 150zł za godzinę, jednak jeżeli jesteś osobą absolutnie początkującą i chcesz chodzić regularnie – cena ulegnie zmianie!

Kolejną opcją, jest grupa poranna, mająca zajęcia w każdy wtorek i czwartek na 8:00. Tam również możesz wpaść i zobaczyć „co z tą rurą” 😉

marta-2

 

Niestety nie akceptujemy kart Benefit ani żadnych innych – cały czas dbamy o nasze kształcenie, a warsztaty na które jeździmy – są bardzo drogie! Dlatego inwestując w karnet, płacisz nie tylko za zajęcia z kompetentnym instruktorem, masz dodatkowe godziny rozciągania i wzmacniania, budowania siły czy spalania tkanki tłuszczowej na zajęciach Kettlebell lub HIIT, czy dostęp do otwartej sali, gdzie możesz sama potrenować, porobić zdjęcia czy potańczyć – inwestujesz w klub, który rozwija się dla Ciebie.

Nie jesteśmy sieciówką, która liczy na przemiał ludzi. Jesteśmy klubem zrzeszającym ponad 10 instruktorów/pasjonatów sportu, którzy naprawdę interesują się tym, byś osiągała swoje cele! Dołączając do nas, dołączasz do niesamowitego grona fantastycznych ludzi – dbamy o przyjemną atmosferę, luz, wzajemną motywację i edukację. Nie ma drugiego takiego klubu w mieście!

Odwiedź nas: Iron Church, Zacisze 16 (budynek z apteką na rogu), w godzinach pracy: od poniedziałku do piątku 17:00 do 21:00. ZNAJDZIEMY COŚ DLA CIEBIE 🙂

img_5659

Zajęcia kettlebell

img_8142

Zajęcia z rozciągania i wzacniania

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.