NABÓR na styczeń!

Nowy Rok zacznij od Nowego Hobby! Nowe wyzwania i zupełnie nowe umiejętności, nie wspominając o świetnej zabawie w gronie fajnych babeczek 🙂

Otwieramy nabór na miesiąc styczeń 2017! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a Twój karnet obejmować będzie również zajęcia stretching&conditioning oraz do wyboru: Kettlebell Ladies lub Iron HIIT!

hiit4

Zajęcia Pole Dance – Poniedziałki i Środy 18:30

Zajęcia trwają godzinę czasu – program jest prowadzony od zupełnych podstaw, dlatego nie musisz wykazywać się ani siłą ani rozciągnięciem na pierwszych zajęciach. Potrzebujemy tylko Twoich chęci i determinacji 😉
Przed wpłatą zapytaj o dostępność miejsc!

Obowiązująca procedura: przedpłata na karnet (200zł) jest POTWIERDZENIEM rezerwacji – obowiązuje rura na osobę!

Wpłaty dokonujemy na konto:
69 2490 0005 0000 4530 4771 2364
ABD Sp z o.o.
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: karnet pole dance pocz.STYCZEŃ (imię i nazwisko)

Najważniejsze informacje z którymi musisz się zapoznać przed pierwszymi zajęciami znajdziesz tutaj: https://poledance.zgora.pl/twoje-pierwsze-zajecia-pole-dance/

img_5684-2

JAK WYGLĄDA NASZ SYSTEM SZKOLENIOWY?

Nasze grupy są zamknięte – prowadzone od A do Z, czyli od kompletnych podstaw. Jeżeli już wcześniej uczyłaś się pole dance, możesz oczywiście do nas dołączyć – na odpowiednim dla siebie poziomie zaawansowania. Jeżeli natomiast jesteś zielona – musisz czekać na utworzenie się nowej grupy!

Zajęcia w naszym studio zwykle odbywają się dwa razy w tygodniu, lecz nasz karnet obejmuje dodatkowe godziny treningowe:
– przez pierwsze trzy miesiące płacisz 200zł za miesiąc, i możesz chodzić 2x w tygodniu na rurkę, raz na rozciąganie i raz na zajęcia siłowe/HIIT (czyli 4h tygodniowo)
– po trzech miesiącach płacisz 150zł za miesiąc, i możesz chodzić 2x w tygodniu na rurkę, raz na rozciąganie i raz na OPEN POLE (czyli zajęcia bez instruktora na sali)

Grupy są do 10 osób – w różnym wieku i o różnej sprawności, a program nauczania zawsze dopasowujemy do grupy! Mamy konkretny i sprawdzony program nauczania, nic u nas nie dzieje się z przypadku czy przez widzimisię instruktorki. Każdy znajdzie coś w czym będzie mocny!

Na grupie zaawansowanej, do której możesz dołączyć poprzez zdanie odpowiednich egzaminów – zerknij tutaj: LISTA FIGUR DO LOSOWANIA, dorzucamy dodatkowo zajęcia z podstaw ruchu tanecznego, tak by Twoja edukacja była jak najbardziej kompletna! Oczywiście też, wchodzimy na wyższy poziom latania na rurce 🙂

Napisz do nas!

Jeżeli zdecydujesz się do Nas dołączyć, Twój grafik będzie wyglądał tak:
– POLE DANCE Poniedziałek i Środa 18:30
– Stretching (zajęcia rozciągające) Poniedziałek 16:30 LUB Czwartek 18:30
– Kettlebell (zajęcia siłowe) Poniedziałek 19:45 LUB Wtorek 19:30 LUB Środa 19:45 LUB Czwartek 19:30
– Iron HIIT (zajęcia spalające) Wtorek LUB Czwartek 18:30

4

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

6 komentarzy

 • Justyna Rybak pisze:

  Witam, mam pytanie, chcialabym zapisac sie na pole dance, jednak czy jest w ogole mozliwosc, zeby wejsc jednorazowo na takie zajecia, zeby zobaczyc co i jak? Zeby pozniej nie okazalo sie, ze zaplacilam 200 zl, a to nie to. Dziekuje za informacje i pozdrawiam. Justyna Rybak.

  • Pole Dance pisze:

   Hej Justyno!
   Niestety nabory na zajęcia popołudniowe w tygodniu są sztywne i nie zwracamy pieniędzy. Dlatego też oferujemy sobotnie zajęcia na 11:30 – byś mogła sprawdzić jednorazowo, czy Ci się podoba 🙂

 • Jagoda pisze:

  Witam. Jestem zainteresowana rozpoczęciem nauki tańca na rurze od stycznia. Jaka wygląda sytuacja z zapisami do nowej grupy od stycznia? Pozdrawiam, Jagoda Referda

  • Pole Dance pisze:

   Za każdym razem decyduje kolejność wpłat. Zbieramy 10 osób, które pierwsze wpłacą zadatek na karnet (200zł). Osoby, które wpłacą a nie dostaną się (czasem bank nie pokazuje od razu niektórych wpłat), oczywiście dostają zwrot pieniędzy na konto.

 • ania pisze:

  Witam,
  Czy można się zapisać do grupy początkującej na styczeń 2017? chodzi o pole Dance oczywiście
  Pzdr
  ANIA

  • Pole Dance pisze:

   Niestety nabór zamykamy praktycznie zawsze przed rozpoczęciem miesiąca, w którym startuje grupa. Zwykle miejsca zapełniają się w pierwsze dwa tygodnie, po ogłoszeniu naboru. Każdy nabór ogłaszamy z min. pół miesięcznym wyprzedzeniem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.