Czy Pole Dance jest dla Ciebie?

By 14 września 2016 Bez kategorii No Comments

Takie pytanie zadaje sobie każda z nas.

Czy jestem wystarczająco silna? Giętka? Czy mam odwagę? A co z siniakami?

Skłamię, jeżeli napiszę, że Pole Dance jest dla każdego i nic nie potrzebujesz, by móc być w nim dobra. Potrzebujesz. Dużo. Jednak w naszym autorskim systemie Iron Pole Dance Program – przewidziałyśmy to, że możesz startować od kompletnego zera.

Chyba nie szłaś na kurs prawa jazdy, umiejąc już doskonale jeździć i parkować, co? Potraktuj więc nasze zajęcia jak kurs – chociażby kurs języka obcego.

Zaczynamy powoli, od poruszania się wokół rury, które przygotowuje system nerwowy do zmieniającego się balansu ciała – tak, po to tyle chodzimy dookoła rurki na pierwszych zajęciach! 😉 Niby każdy chodzić umie, ale uwierz nam, wchodzenie do każdego triku będzie wymagało od Ciebie skupienia już w fazie pierwszych kroczków dookoła rurki. Dobra wiadomość jest jednak taka, że jak już zrobisz te kilka kilometrów (żarcik ;)), Twój błędnik zacznie powoli przystosowywać się do nowych wymagań stawianych Twojemu ciału.

Zacząć może każdy – od Ciebie tylko zależy, ile włożysz w to pracy. Bo ile włożysz w to pracy – taki będzie efekt.

Kto u nas trenuje? Różne kobiety, w różnym wieku i o różnej budowie ciała. Nie jesteśmy w stanie zaopiniować przez telefon, czy się nadajesz – przyjdź, daj sobie szansę!

Może poniższy filmik Ci w tym pomoże 🙂
vlog1

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.