Czym się różni Spicy od Sensual Pole Dance?

By 27 września 2014 Pole Dance No Comments

Czym się różni Spicy Pole Dance od Sensual Pole Dance?

Spicy jest bardzo kobiecą formą Pole Dance – kładzie nacisk na sam ruch, bez trudnych tricków akrobatycznych. Ważny jest dla nas taniec i płynność, a na zajęciach uczymy się gracji, rytmu i czucia muzyki ciałem. Żeby zacząć Spicy nie musisz mieć kariery sportowej ani doświadczenia tanecznego.

Sensual jest trudniejszą formą Pole Dance – jest przygotowaniem pod sportową wersję tańca na rurze. Tutaj nie boimy się pompek, podciągnięć czy przysiadów, ale i też dochodzimy do bardziej skomplikowanych figur – najczęściej głową w dół. Kładziemy nacisk na przygotowanie ciała (mięśni, stawów i więzadeł) pod akrobacje wertykalne, nie rzadko nabijając przy tym siniaków.

KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ BY ZOBACZYĆ UKŁAD SPICY POLE DANCE!

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.