Majówka z Iron Pole Dance!

Nie wyjeżdżaj z miasta na majówkę! Wpadaj do nas, na Zacisze 16!

Mamy dla Ciebie BOSKIE warsztaty z trzech zupełnie różnych styli Pole Dance! To idealna chwila, byś spróbowała czegoś innego, lub wyszła ze swojej strefy komfortu lub.. nauczyła się zmysłowych ruchów 🙂 Znajdzie się coś dla każdego!

Z okazji Majówki, w naszym klubie zamiast normalnych zajęć, w dniach 1-3 maja odbywać się będą specjalne warsztaty tematyczne na różnych poziomach trudności! Jeżeli już trenujesz pole dance – będzie Ci łatwiej, ale jeżeli jeszcze nie – to właśnie „liźniesz” czegoś dobrego 😉

Dla wszystkich naszych kursantek zajęcia są DARMOWE, bez względu na jaką grupę chodzicie! Ile razy będziecie chciały wziąć udział w zajęciach – tyle możecie! Poniedziałek, wtorek i środa – czekają na Was 10 rur i 3 wspaniałe instruktorki.

Dla wszystkich osób spoza studnia – UWAGA! – koszt pojedynczych warsztatów to TYLKO 30 złotych!!! Nie zastanawiaj się i wpadaj potańczyć! Jesteśmy bardzo otwartym i luzackim studiem 🙂

josio2

Joanna Jośko poprowadzi warsztaty z Exotic Pole Dance, czyli tej najbardziej kobiecej wersji tańca na rurze. Ale niech Was niewinny wygląd nie zmyli! Nie będzie lekko, bo Exotic to nie takie „zwykłe gogo”, a mocna praca całego ciała!  Na tych warsztatach zdradzimy Ci tajniki sensualności, nauczymy jak kobieco i seksownie się poruszać, oraz pokażemy drapieżne triki na wysokich obcasach! Uwaga, będziemy też szorować podłogę na kolanach, więc weź dłuższe spodnie (i nakolanniki siatkarskie – jak masz!) ?

Na Exotic zapraszamy w Poniedziałek i Wtorek na 17:00.

 

asio2

 

 

Jeżeli do tej pory tylko marzyłaś o trudnych trikach akrobatycznych, a salta i stójki wydawały Ci się poza Twoim obszarem umiejętności – daj sobie szansę! Joanna Rzymańczuk poprowadzi warsztaty z Acro Pole Dance – bardzo sportowej wersji tańca na rurze, gdzie spocisz się już od samego patrzenia 😀 Nauczymy Cię wszelkich rurkowych akrobacji, flipów, rolli i balansowania ciałem, łącząc podstawy z zaawansowanymi „fikołkami” i pięknymi pozami! Przy Asi zapomnisz co to strach! ???

Na Acro zapraszamy w Poniedziałek, Wtorek i Środę na 18:00.

 

 

 

miko2

Wzdychasz do pięknych spinów, które przeczą prawom grawitacji? Chciałabyś umieć tak swobodnie latać na rurce? Warsztaty Modern Pole Dance prowadzone przez Martę Mikodę pokażą Ci zupełnie nowy świat tańca na rurze! Znajdziesz tu elementy tańca współczesnego, połączone z lirycznymi przejściami i eterycznymi pozami na rurce.  Pomożemy Ci poznać sekrety delikatnego i płynnego ruchu tanecznego, ekspresji i zwiewności! Wszelkie kombinacje typu Flow wraz z wariacjami podstawowych trików będą dziać się już na ziemi więc przygotuj wygodne ciuchy i skarpety! ???

Na Modern zapraszamy we Wtorek i Środę na 19:00.

 

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału! Pragniemy uniknąć sytuacji zatłoczonej sali w trosce o Waszą wygodę i bezpieczeństwo 😉

Na zajęcia Kettlebell Ladies zapraszamy we Wtorek i Czwartek na 19:00

Na zajęcia Stretching&Conditioning zapraszamy w Środę na 17:00

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

One Comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.