Pole Princess – czyli nasze w akcji!

Kiedy na sieci pojawiła się wiadomość o pierwszym konkursie internetowym pole dance – nie mogłyśmy przejść obojętnie. Przez miesiąc czasu bardzo się przygotowywałyśmy z koncepcjami, strojami i układami. Same filmiki, choć krótkie i wyglądające na łatwe, kosztowały nas masę nerwów, potów i siniaków 😉

Miałyśmy jedną kamerę, więc wszystko trzeba było powtarzać kilka razy – by uzyskać jak najlepszy kąt i najciekawszy kadr. Niejednokrotnie nasze stroje były „przeciwko” nam, psując nam nie tylko figury oraz przejścia ale i ujęcia.

Dzisiaj z dumą prezentujemy nasze zmagania z rurką.

Naszym pomysłem na Pole Dance było przedstawienie dziewczyn jako bohaterek bajek i baśni – w myśl hasła „Odkryj w sobie księżniczkę na rurze” 😉 Zamierzamy w wolnym czasie i przy większych umiejętnościach nakręcić jeszcze kilka innych kobiet, by pokazać bardziej różnorodne sylwetki ćwiczących i style.

Reprezentujemy poziomy szybko osiągalne dla większości dziewczyn – i chcemy pokazać radość jaką dają nam treningi, które uczą nas wytrwałości i szacunku do ciała.

Dziewczyny trenują 2 razy w tygodniu w klubie sportów siłowych Iron Church, w Zielonej Górze. Autorem nagrań jest Flow X Studio. (koniecznie oglądaj w największej rozdzielczości!)

Jeżeli chcesz pomóc w konkursie, proszę wystaw nam pozytywny komentarz pod filmikiem na stronie organizatora! STRONA ORGANIZATORA

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.