Sneak Peak na treningu grupy zaawansowanej

By 16 listopada 2014 Bez kategorii One Comment

Czy śledzisz nas już na Facebook’u? Nie? Warto!

Ostatnio wrzuciłam filmik z nieoficjalnej kamery (przepraszam za jakoś, nie było to planowane!), z końcówki treningu grupy zaawansowanej. Grupa w niepełnym składzie, ale i tak kładzie mnie na łopatki swoim entuzjazmem i możliwościami. Zerknij, jakie figury mogą być w Twoim zasięgu po kilku miesiącach treningu:

Nasz FanPage z filmem!

Dlaczego warto nas śledzić na FB? Co drugi dzień wrzucamy zdjęcia, motywacje, informacje i.. filmiki 🙂

Jeżeli ominęły Cię pokazy dziewczyn z Warsztatów Pole Dance dla początkujących – kliknij w poniższy obrazek – możesz zobaczyć fragment tego, co przegapiłaś!

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

One Comment

  • MissB pisze:

    Te 9 miesięcy to chyba trochę przesadzone? Jak mi wiadomo, to niektóre dziewczyny zaczęły trenować w październiku, a reszta w grudniu, więc wychodzi plus minus rok.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.