Uwaga NABÓR na lipiec!

Uwaga NABÓR!

PRZY DUŻYM ZAINTERESOWANIU WAHAJĄCYCH SIĘ – zrobimy dla Was pokazowe zajęcia już w ten piątek na godzinę 18:30 – wejście za „co łaska” a każda złotówka idzie do puszki na pieski. Zgłaszamy się pod numerem 698-778-554.

Cena karnetu na 2 wejścia w tygodniu to 200zł (karnet obejmuje dodatkowo zajęcia ze Stretching&Conditioning oraz zajęcia kettlebell pod pole dance), cena 1 wejścia w tygodniu to 150zł.
Dla 5 pierwszych opłacających rezerwację – możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach pole dance w środy na 19:45!

REK83

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

One Comment

  • Wiktoria Bączek pisze:

    Witam serdecznie,
    Jestem w wieku szesnastu lat i jestem ogromnie zainteresowana pole dancingiem i Waszymi zajęciami. Dowiedziałam się o tym niedawno, więc szczerze mówiąc, nie wiem na jego temat za wiele, nigdy też go nie widziałam. Zerknęłam, ze nabór na lipiec juz się dawno zaczął i ze względu na to, ze mamy prawie jego koniec zastanawiałam sie, czy przyjście na próbny trening nadal jest możliwe lub czy nadal odbywają sie zajęcia-pokazy? Jeżeli chodzi o próbne zajęcia – w środy i poniedziałki na 18.30, zgadza się?

    Pozdrawiam,
    Wiktoria Bączek

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.