WARSZTATY 03 MARCA!

warsztaty_GOT

W odpowiedzi na liczne prośby o zajęcia „testowe”, postanowiliśmy zorganizować półtorej godziny warsztatów poziomu początkującego! Dlaczego półtorej godziny? Bo chcemy Wam trochę o pole dance poopowiadać oraz pokazać coś trudniejszego, do nauki czego Wasze treningi będą zdążać – innymi słowy MOTYWACJA!

Nie musisz mieć żadnych predyspozycji ani kondycji, by przyjść i wziąć udział w warsztatach. Wymagamy tylko braku kontuzji!

Na warsztatach nauczymy Cię podstaw poruszania wokół rury, trików na rurze obrotowej oraz floor work’u! Gwarantujemy okazję do porobienia sobie fotek 😉

Spotkamy się 3ciego marca – w SOBOTĘ, na godzinę 11:30 w studio IRON CHURCH na Zaciszu 16 (budynek z apteką na rogu).

Koszt takich warsztatów to 40zł. Na nich będziesz miała okazję nie tylko zobaczyć jak wygląda taki trening na rurze, czy Ci się podoba, ale i „jaki mamy klimat” w klubie 😉 Jeżeli chcesz przyjść z koleżanką i zająć jedną rurkę na zmianę, razem zapłacicie tylko 60zł!!! Zapewniamy, że czasu na poćwiczenie wystarczy nawet dla najbardziej ambitnych!

NIE WAŻNE ILE MASZ LAT* – NIE WAŻNE JAKI ROZMIAR NOSISZ – MOŻESZ U NAS TRENOWAĆ!

*minimalny wiek to ukończone 16 lat

Co masz na siebie włożyć? Nie wymagamy specjalistycznej odzieży – wystarczą Ci krótkie spodenki (lub legginsy przed kolano) oraz koszulka. Na warsztatach będziesz mogła zobaczyć jak wyglądają ciuchy treningowe do pole dance, przymierzyć czy kupić. Trenujemy boso – jeżeli jednak chcesz być w skarpetkach lub butach do jogi, to oczywiście możesz!

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas: poledance.zgora@onet.pl

Obowiązująca procedura: przedpłata na warsztaty (40zł) jest POTWIERDZENIEM rezerwacji

Wpłaty dokonujemy na konto:
15 1020 5558 0000 8902 3235 9507
FERRO
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: WARSZTATY  (imię i nazwisko)

valen

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.