Zróbmy z Pole Dance – SHOW!

Przychodzi taki moment, gdy chcesz pokazać swoje umiejętności nie koniecznie do melodramatycznego kawałka o miłości… Czasem słodycz jest za mdła, dlatego powstało Spicy Pole Dance! A co wyjdzie z połączenia Sensual Pole Dance ze Spicy? Przekonajcie się.

Nasz drapieżny styl – nasza wielka praca – nasz dystans do siebie. Jedni nazwą nas tancerkami go-go, drudzy niewydarzonymi kaskaderkami. MY nazywam to miłością do sportu i tańca, oraz mnóstwem dobrej zabawy. Niekoniecznie, tej grzecznej.. 😉

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.