Kurs Iron Pole Dance dla instruktorów

By 24 stycznia 2017 Bez kategorii No Comments

W związku z powtarzającymi się pytaniami o szkolenia dla instruktorów i osób chcących zostać instruktorami pole dance, postanowiliśmy zorganizować trzy dniowe szkolenie z programu podstawowego Iron Pole Dance Program. Z uwagi na napięty grafik proponujemy jeden termin:

17-19.02.2017

Program szkolenia obejmuje min.9 godzin zegarowych (w przypadku potrzeby do 15h). Koszt kursu to 1200zł  i obejmuje takie tematy jak:

 • nauka podstawowych trików na rurze i ich asekuracji (pełną rozpiskę trików znajdziesz tu: https://poledance.zgora.pl/wykaz-figur-na-egzamin-sensual-pole-dance-poziom-i/)
 • podstawy metodyki nauczania pole dance,
 • podstawy treningu kettlebell metody StrongFirst,
 • podstawy programowania treningu siłowego pod pole dance,
 • podstawy rozciągania (przedtreningowego i potreningowego) i budowania stabilizacji,
 • podstawy automasażu,
 • podstawy pracy na rurze obrotowej i statycznej,
 • podstawy mobilności (otwieranie barków i bioder)
 • praca z kursantami nad motoryką ruchu i bezpieczeństwem treningowym,

Materiały udostępnione kursantom:

 • program nauczania trików podstawowych na min. pół roku,
 • album trików podstawowych,
 • w razie chęci wymiany Podstaw na Średniozaawansowany poziom – negocjacje 🙂

Prosimy kursantów o zabranie krótkich spodenek, topów (możliwość zakupienia odzieży na miejscu ze zniżkami), skarpet, długich spodni (legginsów i spodni dresowych) oraz bluzy. Magnezja będzie dostępna na miejscu (Itac, DryHands, Ocun, White gold). Obowiązkowo: zeszyt do robienia notatek. Uwaga! Część techniczną będzie można filmować!

Kurs Iron Pole Dance NIE NADAJE uprawnień instruktorskich, lecz znacząco ułatwia prowadzenie zajęć i poszerza wiedzę instruktorską, ucząc nowego spojrzenia na wiele problemów powtarzających się w treningu pole dance. Jako iż zawód instruktora nie jest w Polsce regulowany żadną ustawą, pragniemy zapewnić maksimum wiedzy i nauczyć jak najwięcej potencjalnych kandydatów do pracy w klubach – jednak nie uważamy, iż 15h przygotuje Cię na wszystkie wyzwania z jakimi spotkasz się na sali. Uważamy jednak, że jest to świetny kurs pozwalający zacząć swoją przygodę z rurką! W związku z powyższym, nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w pole dance, lecz wszystkie osoby już „śmigające” są mile widziane!

Startujemy w piątek o godz. 12:00, kończymy w niedzielę o ustalonej z Wami porze. Dajemy namiar na tani nocleg w bezpośredniej bliskości do klubu, w którym prowadzone są zajęcia: Iron Church, Zacisze 16. Oferujemy ponadto możliwość korzystania z sali treningowej bez instruktora.

W przypadku, gdy jesteś zainteresowana/y tylko niektórymi blokami tematycznymi (cena kursu ulegnie zmianie) – napisz na an-ge@o2.pl

Z uwagi na charakter kursu, obowiązuje poważny limit miejsc – 4 osób. Dla osób pragnących przystąpić tylko do części wykładowej nie przewidujemy limitu. Opłata rezerwacyjna to 500zł płatne do 02.02.2017r.
Wpłaty dokonujemy na konto:
69 2490 0005 0000 4530 4771 2364
ABD Sp z o.o.
Zacisze 16
Zielona Góra, 65-001
tytułem: kurs IPDP luty (imię i nazwisko)

reklama_IPDP

 

Termin kursu średniozaawansowanego lub ponownie podstawowego – połowa lipca 2017r.

Przed kursem średniozaawansowanym wymagamy znajomości zakresu, który obejmuje kurs podstawowy (w zakresie trików, rozciągania, automasażu, mobilności i motoryki ruchu).

About Pole Dance

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. To nie rozbieranie się przy majtaniu dupskiem obok jakiejś rury, ku uciesze rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Po pierwsze – nie rozbieramy się. Po drugie – nie ma rozpijaczonej, męskiej gawiedzi. Treningi pole dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.